Střešní krytiny

Dodáváme veškeré druhy tvrdých krytin, šindelů, lehkých krytin a doplňků.

Pálené střešní krytiny TONDACHPálené střešní krytiny TONDACH

střešní krytiny TONDACH Široké škály barevných provedení je dosaženo čistě přírodně bez chemických úprav. Pokládá se v jedné vrstvě a spotřeba je 11 - 17,8 ks na m2 dle typu tašky, bobrovka 36 - 38 ks m2. Určité typy střešních tašek lze použít již od 12° sklonu, ale jen za dodržení doplňkových opatření. Váha na m2 se pohybuje v rozmezí 38,5 až do 49,7 kg/m2. Lze ji použít téměř na všechny druhy střech.
Je vhodná pro novostavby, renovace a sanace. Její působení na trhu je spojeno z dlouholetou tradicí a dlouholetou životností. Nabízí nepřeberné množství tvarů, barev a velikostí a proto je vhodná pro všechny architektonické styly.

střešní krytiny CREATONPálené střešní krytiny CREATON

Pálené střešní krytiny CREATON Německá pálená střešní krytina s jedinečnou nabídkou tvarů a barev, otevírá neuvěřitelné možnosti řešení střech.
Vnější vzhled svědčí o vnitřních kvalitách. Střešní tašky vyráběné dle německé normy nejvyšší kvality "Reinheitsgebot", plně odpovídají požadavkům na zdravé prostředí a vyznačují se rozměrovou přesností a trvalou krásou. Tyto vlastnosti ji opravňují dělat si nárok na označení - exklusivní dokonalá kvalita pro střechy.
Pálená střešní krytina s celoživotní zárukou. Je vhodná pro novostavby, renovace a sanace. Materiál pouze na objednávku.

Betonové střešní krytiny BRAMACBetonové střešní krytiny BRAMAC

Betonové střešní krytiny BRAMAC Jedná se zejména o profilované tašky, které se kryjí v jedné vrstvě a jejich spotřeba se pohybuje v závislosti na typu tašky cca od 7,5 do 10 ks na m2. Váha je v rozmezí od 37,5 do 47 kg/m2. Doporučený sklon pro použití betonových tašek je od 22°. Střešní krytiny BRAMAC lze použít téměř na všechny typy střech.
V současné době se tento typ krytiny často používá nejen při pokrývání novostaveb, ale i při rekonstrukcích starších střech. Výhodou tohoto typu střešní krytiny je velký výběr barev, tvarů, vysoká odolnost a nepřeberné množství střešních doplňků, které lze snadno zakomponovat do všech typů střešních konstrukcí.

Betonové střešní krytiny KM BETA Betonové střešní krytiny KM BETA

střešní krytiny KM BETA Jeden druh profilované betonové tašky české výroby, které se kryjí v jedné vrstvě v 10 ks na m2. Váha je 47 kg/m2. Doporučený sklon pro použití betonových tašek je od 22°. Tašku lze však pokládat už od 12°, ale jen při dodržení určitých doplňkových opatření.
V současné době se tento typ krytiny často používá nejen při pokrývání novostaveb, ale i při rekonstrukcích starších střech. Výhodou tohoto typu střešní krytiny je velký výběr barev, vysoká odolnost a nepřeberné množství střešních doplňků, které lze snadno zakomponovat do všech typů střešních konstrukcí

Vláknocementová střešní krytina CEMBRIT Vláknocementová střešní krytina CEMBRIT

střešní krytina CEMBRIT Betternit, Dominant - předností této střešní krytiny je její nízká hmotnost a z toho vyplývající snadná manipulace a nízké zatížení krovů. Díky speciální povrchové úpravě je dosaženo velmi tvrdého a otěruvzdorného povrchu, který odolává i těm nejtvrdším povětrnostním vlivům.
Vlnitá střešní krytina - lehká a pevná vláknocementová střešní krytina s jednoduchou montáží, bez nároků na údržbu. Stabilizuje vnitřní vlhkost a teplotu. Odolává extrémním povětrnostním podmínkám a vyniká příznivým poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou. Je nejvhodnější pro velké střešní plochy pro snadnou a rychlou montáž.

Lehká střešní krytina ONDULINELehká střešní krytina ONDULINE

Lehká střešní krytina ONDULINE

Jednovrstvový systém výroby- nedochází k separaci vrstev
Probarvení povrchu- desky PP jsou probarvovány sycením do vláken materiálu
Pevnost a trvanlivost- speciální složení bitumenu a jeho příměsí jsou výrobním tejemstvím

Výhody Onduline - 50 let ověřená trvanlivost , lehký, barevně stálý, elastický - vhodný pro obloukové střechy, zdravotně nezávadný - neobsahuje azbest, snadná a rychlá montáž

Plechová střešní krytina RANNILA Plechová střešní krytina RANNILA

střešní krytina RANNILA Pro střešní konstrukci Rannila lze bez váhání použít přívlastek "kompaktní". Jejími prvky jsou střešní ocelové latě, spojovací materiál, těsnění, prostupy, okapy, požární žebříky, střešní lávky, sněhové zábrany.
Všechny součásti střešních systémů jsou testovány, navzájem do sebe zapadají a umožňují bezproblémovou montáž, těsnost a trvanlivý výsledek.
Tuhost profilu tvaru vlny umožňuje použití lehlého ocelového plechu, který váží pouze 5 kg/m2. Tyto lehké střešní krytiny umožňují snadnou manipulaci.

Plechová střešní krytina LINDAB Plechová střešní krytina LINDAB

střešní krytina LINDAB Střešní krytina je ideálním řešením pro lehkou střechu. Je vyrobena z ocelového pozinkovaného plechu, který je po dalších úpravách poplastován. Zaručuje vysokou životnost, nízkou hmotnost, jednoduchou a rychlou montáž (dodává se až v 6m pásech), minimální údržbu (poplast se nemusí natírat), elegantní vzhled a možnost barevného výběru.
Plechová krytina je vhodná jak pro nové stavby, tak pro rekonstrukce. Tato krytina je určena na všechny typy střech se sklonem již od 14°. Výhodou je nízká hmotnost, která v některých případech umožňuje kladení přímo na stávající krytinu.

Asfaltové střešní šindele

Asfaltové střešní šindele

Tyto střešní krytiny jsou vyrobeny z asfaltu a nabízí nepřeberné množství barev a tvarů. Některé typy střešních šindelů se nedají použít na rodinné domy (lze je použít pouze na zahradní domky, chatky, přístřešky....). Pokud se rozhodnete pokrýt střechu asfaltovým střešním šindelem, rozhodujte dle tloušťky šindele samotného (čím silnější tím kvalitnější). S tímto materiálem se musí pracovat za teplého počasí, protože bývá opatřen ještě samonatavovacími pásy, které se působením tepla spojují s ostatními pláty. Střešní šindele představují flexibilní zastřešovací systém, který vyhovuje. Nabízíme střešní šindele značek TEGOLA, ICO, VEDAG a další.