Okna

Střešní okna VELUXStřešní okna VELUX

VELUXCelý systém se skládá z mnoha různých komponentů, které dohromady přispívají ke konečnému výsledku. Základními komponenty jsou střešní okno a lemování. Lemování zajišťuje dokonalé a vodotěsné osazení do střešního pláště. Parotěsná fólie brání teplému a vlhkému vzduchu, aby se dostal do střešní konstrukce. Plisovaný límec a izolační rám dále zajišťují zlepšení tepelně izolačních vlastností namontovaných oken.Různé druhy dekorativních a zastiňovacích doplňků vám umožní regulovat intenzitu světla a tepla, které proniká do vašeho podkroví a zároveň dotvořit jeho atmosféru. Řada elektrických i manuálních ovládacích prvků pak přináší do vašeho života pohodlí.

Střešní okna KUBESOStřešní okna KUBESO

KUBESO

Bytová střešní okna KUBESO jsou určena k pevnému zabudování do šikmé střešní konstrukce o sklonu 25° - 85°, za účelem prosvětlení a odvětrání podkrovních místností. Jsou řešena jako okna kyvná. Okna KUBESO lze osadit do sestav vedle sebe i nad sebou.

Konstrukce rámu a křídla je zhotovena z lepeného masivu borového dřeva s konečnou povrchovou úpravou. Na základní fungicidní impregnaci jsou naneseny vysokotlakou metodou dvě vrstvy vodou ředitelného laku s UV filtrem v přírodním odstínu.

Střešní okna FAKROStřešní okna FAKRO

 

okna FAKROJednoduchá a stabilní konstrukce střešních oken zajišťuje jejich dlouhou životnost. Diky speciální konstrukci závěsů umístěných v polovině výšky okna je okenní křídlo možné ponechat v pootevřené poloze.

Závěsy rovněž umožňují otáčet okenní křídlo kolem osy o 180 stupňů, což umožňuje pohodlné mytí okna.

Střešní výlez FWS umožňuje výstup na střechu za účelem provedení údržbových prací. Je výklopné konstrukce s průsvitným plastovým poklopem, který se otevírá nahoru a umožňuje jednoduchý a bezpečný výstup na střechu.