realizace

Rodinné domy

V rámci zastřešení Vašeho rodinného domu nabízíme provedení jak kompletní realizace nové střechy, tak rekonstrukce všech typů střech, v plném rozsahu tesařských, pokrývačských, klempířských a izolatérských prací. Naší specializací jsou rovněž půdní vestavby a nástavby, které jsme schopni provést od projektu až po realizaci na klíč.

Bytové domy

Zastřešení bytových domů provádíme jak na novostavbách, tak formou rekonstrukcí plochých či šikmých střech s použitím veškerých dostupných druhů střešních krytin, a to od dodávky krovu přes pokrývačské, klempířské, izolatérské práce až po vestavbu či nástavbu bytových jednotek.

Veřejné budovy

V uplynulých letech jsme zastřešili celou řadu veřejných budov jako např. základní či střední školy, sportovní stadiony, ústavy sociální péče, domovy s pečovatelskou službou, penziony pro důchodce, obecní úřady atd. I v této oblasti nabízíme komplexní dodávku prací tesařských, pokrývačských, klempířských a izolatérských.

Průmyslové objekty

V oblasti průmyslových objektů provádíme zastřešení několika způsoby - z asfaltových pásů, folií, trapézových plechů nebo přímo zateplenými panely.

Historické objekty

Naše zkušenosti s rekonstrukcemi historických objektů, ve většině případů památkově chráněných, představují např. rekonstrukci barokních krovů (zámek v Sokolnicích), rozsáhlou rekonstrukci střešního pláště a secesních věží nad nejrušnější křižovatkou Brna (Tivoli) nebo pokrytí střechy kostela v Jamolicích.

Nástavby

Z přehledu realizovaných vestaveb uvádíme např. vestavbu kanceláří do výrobní haly, vestavby bytových jednotek či jejích částí do střech rodinných či bytových domů a také nástavby na ploché střechy panelových domů. Práce realizujeme opět v plném rozsahu včetně vypracování projektu.

Dřevostavby

Rychlost stavby, vynikající tepelně technické vlastnosti, malá akumulace tepla a nízká hmotnost, to jsou přednosti, pro které se stálé více staveb provádí ze dřeva. Máme zkušenosti s realizací dřevodomků, nástaveb či přístaveb.