profil firmy

Profil firmy

Firma MÜPO, spol. s r. o. byla založena v roce 1992 jako specializovaná stavební firma zaměřená na výstavbu a rekonstrukce všech typů střech, a to v plném rozsahu klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Postupem času se činnost firmy rozšířila o výstavbu kompletních střešních vestaveb a nástaveb včetně realizace interiérů suchou výstavbou.
Za dobu svojí existence si firma upevnila svoji pozici na trhu a stala se renomovanou "střechařskou" firmou v regionu Jižní Moravy, jejíž služby využívá řada velkých stavebních společností.

Služby

Strategií naší firmy je především spokojenost zákazníka, a proto se řídíme v prvé řadě jeho požadavky. Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem v oboru Vám můžeme poskytnout poradanství z oblasti veškerých dostupných střešních systémů, stejně jako Vás seznámit s novými trendy a novinkami z našeho oboru.
Naším zákazníkům poskytujeme kompletní servis - od vytvoření projektu, přes vyřízení stavebního povolení až po konečnou realizaci. Jsme schopni předložit různé varianty řešení a jako jedni z mála dokážeme garantovat nejen kvalitu provedených prací, ale rovněž předem kalkulovanou cenu díla. Všechny tyto aspekty pro Vás znamenají úsporu času a větší dodavatelský komfort.

Kvalifikace

Jelikož si plně uvědomujeme, že kvalifikovní pracovníci jsou v konkurenčním prostředí naší největší devizou, snažíme se jim poskytnout co možná nejlepší pracovní podmínky. To znamená jednak kvalitní materiálně-technické vybavení, které jim napomáhá k odvedení precizní práce a jednak silné sociální zázemí firmy nezbytné k jejich spokojenosti a ztotožnění s politikou firmy.
Všichni naši technici a dělníci perfektně ovládají své řemeslo a jsou pravidelně školeni doma i v zahraničí pro práci s nejmodernějšími stavebními materiály a technologiemi.
Společnost MÜPO, spol. s r. o. je certifikovanou montážní a poradenskou firmou významných výrobců materiálů jako Velux, Roto, Bramac, Tondach, KM Beta, Cembrit, Dörken, Sarnafil, Alcor, Fatrafol, Vedag, Lindab, Rheizink.
Při práci dbáme na dodržování ochrany životního prostředí a zváštní důraz klademe na bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

Profesionalita

Za úspěch a spokojenost našich zákazníků vděčíme vlastní prefesionalitě, s níž od začátku přistupujeme ke každé zakázce. A právě profesionalita, která pro nás znamená především odbornost, kvalitu, spolehlivost, poctivost a vstřícnost, často rozhoduje při prosazování firmy v konkurenčním boji.
Všechny naše zkušenosti a zásady, se kterými přistupujeme k našemu řemeslu, nás oprávnily být zakládajícím členem Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů.
Jelikož je naším prvořadým cílem neustálé zvyšování efektivnosti práce a důsledné plnění potřeb zákazníků, které závisí na systémovém přístupu ke všem procesům probíhajím v organizaci, přistoupili jsme v roce 2001 k zavedení systému managementu jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001:2009.

Reference

Za dobu svojí existence jsme úspěšně realizovali celou řadu náročných staveb, z nichž některé byly oceněny v rámci přestižních celostátních soutěží. Naše stavby najdete nejen v Brně a blízkém okolí, ale prakticky po celém území republiky. Díky zásadám, které ctíme v rámci tradice našeho řemesla, se nám daří budovat a udržovat si dobrou pověst, na které si především zakládáme.