Projekt nebo katalog?

Při rozhodování budoucího majitele dřevostavby, o tom zdali se rozhodne ke koupi katalogového projektu nebo zvolí individuální řešení je potřeba si uvědomit, že skloubit tyto někdy protichůdné směry zabezpečení požadovaných parametrů není jen tak.
Při započítání individuálních přání a potřeb uživatele je zřejmé, že žádný katalog neřeší všechny případy. Vzhled, konstrukce a technické vybavení dřevodomu může být velmi rozdílná. Individuální přístup k potřebám uživatele je naším prvořadým úkolem
Projekt nebo katalogProjekt

Architektura

Jsme schopni vyprojektovat prakticky jakýkoli dům či domek podle individuálního přání, lokality nebo účelu, který má stavba splňovat. Zájemce o dřevodomek by si ale měl uvědomit, že dřevostavba je odlišná konstrukce od klasické zděné stavby a že některé konstrukční a tepelnětechnické přednosti těchto staveb by neměly být degradovány převodem do módní podoby klasické zděné stavby. Nejnovější trendy v USA, Austrálii, Německu, Rakousku a Švýcarsku jasně odlišují architekturu dřevostaveb od klasické zděné stavby. Také my zastáváme, zejména s ohledem na racionalitu a energetickou úspornost konstrukce, tento ve světě již jednoznačný trend.

Individuální přístup

Jsme toho názoru, že kvalitní stavba a spokojenost na straně investora i dodavatele může vzniknout pouze při individuálním přístupu. Nedokážeme si představit, že dům lze vybrat v katalogu bez jakéhokoliv vztahu k pozemku a potom ho kdykoliv a kdekoliv postavit. Z tohoto důvodu chceme se zákazníkem spolupracovat od první úvahy o stavbě domku, až po kolaudaci. Každý zákazník má možnost předem s námi konzultovat vhodnost pozemku, který společně se zákazníkem navštívíme, architekturu, dispoziční řešení, konstrukci, rozsah vybavení, investiční náklady až po zajištění financování hypotékou, případně navštívit některý již dříve námi postavený dřevodomek či dřevostavbu.
Myslíme si, že jenom dobrá příprava může zamezit zklamání a zbytečným finančním ztrátám. Klient se totiž nepouští do drahého dobrodružství a boje s mnoha subjekty.
Návštěva pozemku a veškeré konzultace před vlastní objednávkou jsou zdarma. Využijte těchto služeb v plném rozsahu, protože jedině tak si vytvoříte jasnou a konkrétní představu co, za kolik peněz, v jakém termínu a v jaké kvalitě můžete očekávat. Stavbu dřevodomku svěřte raději těm, kteří se tomuto oboru profesionálně věnují.