aktuality

Nabídka práce: VEDOUCÍ ZÁSOBOVÁNÍ

vloženo 2. 8. 2018
vedouci_zasobovani

Hledáme právě tebe na pozici VEDOUCÍ(HO) ZÁSOBOVÁNÍ v rodinné stavební firmě.

Do týmu hledáme někoho, kdo umí vyjednat nejlepší ceny a nebojí se, že mu při inventurách bude chybět půlka skladu.

Nabízíme ti práci na HPP, 8 hodin denně, a to na dobu neurčitou. Pokud máš ale zájem o jinou velikost úvazku, tak se neboj ozvat - určitě spolu vymyslíme řešení.

Je to pro tebe?

Co bys měl/a mít a umět.

  • hlavně tě musí bavit nakupovat a smlouvat
  • být odborník na střechy, protože to je náš job (nejseš si jistý/á kolik toho víš o střechách, nevadí - pokud jsi ochotný/á se učit, tak to spolu zvládneme)
  • nedivit se, že po tobě stavbyvedoucí chce materiál, který ještě není ani vyrobený, dodat včera
  • poptat stavební materiál u různých prodejců a potom z nich vymáčknout nejlepší cenu
  • chápat, že někdy cena nerozhoduje, ale je potřeba telefonovat a ty latě sehnat hned !
  • zkontrolovat že ti nikdo nefakturuje ani halíř navíc, než jsi objednal/a
  • mít přehled ve stavebních materiálech
  • znát rozdíl mezi XPS a EPS
  • nebát se počítače - bez toho si tu neškrtneš
  • smysl pro pořádek - ve skladu to jinak nejde
  • řídit ještěrku (vysokozdvižný vozík) nebo se toho aspoň nebát a udělat si na ni papíry

Co ti přidá body navíc

Pokud můžeš odškrtnout i další políčka, je to plus. Není to ale to hlavní.

  • máš zkušenosti s informačním systémem InfoPower od RTS
  • praxe na jiných pozicích z oblasti střech (rozpočtář, stavbyvedoucí)
  • ukážeš nám osvědčení z různých školení

Co za to

My chceme tebe, proč bys nás měl/a chtít ty?

  • mzdu tu už radši nepíšeme - domluvíme se na ní z osobně, souhlasíš?
  • nabízíme zázemí stabilní rodinné firmy s více než dvacetipětiletou historií
  • problémy, když už nastanou, můžeš řešit rovnou a z očí do očí - prostě žádnej korporát
  • příjemné pracovní prostředí v moderní dřevostavbě, žádný openspace
  • super kafe v práci zdarma (na dobrý kafe si fakt potrpíme)
  • parádní čínské a indické sypané čaje (teď si zrovna ujíždíme na lung ching, ale vyber si co chutná tobě - výběr je velký)
  • dostaneš stravenky
  • hodinová pauza na oběd

Co budeš vůbec dělat

Jaká bude náplň práce?

Ráno budeš muset přijít brzo a uvidíš před sebou dav našich kluků, kteří budou chtít vypsat výdejku na materiál a rychle vypadnout. Všichni už jsou pryč a ty ještě nemáš tik v oku? Super! Můžeš začít vyřizovat požadavky stavbyvedoucích na to co po tobě chtějí objednat. Mezitím po telefonu obchoďákovi od prodejce vysvětlíš, že pokud si chce k téhle zakázce čuchnout, bude muset slézt aspoň o 20 % a pokud je skladník zrovna pryč tak přebereš zásilku střešních tašek které právě přijeli a zajezdíš si u toho i s ještěrkou. A vidím, že sis všiml/a, že je jedna rozbitá a zapisuješ to do dodacího listu než ho podepíšeš - paráda. Tipuju, že už máš po obědě a možná i třetí espresso v sobě a před sebou zadání všech příjemek do systému. Ať v tom máme pěkně pořádek a inventura, kterou budeš 2 x ročně dělat proběhne raz dva.

Tentokrát nic nechybělo? Super! Jo a málem bych zapomněl, mezitím si stihl/a potvrdit termíny závozů všech objednaných materiálů možná se i podivit proč stavbyvedoucí nechtěl k těm VELUXŮM GGUčkám i EDWéčka. Máš ještě sílu? Dobře, tak se přihlaš!

Jdeš do toho?

Jasně, kde se můžu upsat?

Těšíme se na tebe, vyplň formulář pod článkem a pokud chceš přidej životopis nebo aspoň pár slov o sobě.

Do 2 pracovních dnů se ti ozveme jak se nám líbíš.